Email: team@myrawjoy.com

Email: team@myrawjoy.com

VÁŽENÍ OBCHODNÍ PARTNEŘI

Zde naleznete marketingovou příručku, která vám rychle a jednoduše pomůže se začleněním produktů My Raw Joy do vašeho sortimentu.  

Najdete zde informace a veškerou potřebnou dokumentaci, která vám umožní zařadit značku My Raw Joy do vašeho portfolia. Můžete si tak vytvořit ve svém e-shopu kategorii My Raw Joy pomocí profesionálních fotografií a připravených popisů.

Kromě digitální podpory a přístupu k fotkám, textům apod., které můžete použít na svých internetových stránkách, nabízíme také marketingovou podporu jako např. letáky či tiskové katalogy, které můžete poskytnout svým zákazníkům.  

Poznejte nás do detailu a sdílejte informace se svými zákazníky. Jako poděkování, že jste naším partnerem, vám poskytneme přehlednou a rychlou marketingovou podporu.

Naším cílem vždy bylo a stále je vyrábět delikátní pochoutky, které podpoří zdravý životní styl. Žádné kompromisy - produkty té nejvyšší kvality a výtečné chuti. K obchodu přistupujeme stejným celostním způsobem, jakým vyrábíme naše výrobky. Chtěli bychom, abyste svým zákazníkům nabídli produkty, které toto všechno splňují (pokud jde o výrobu, poselství a hodnoty, které naše produkty představují).


Rawvolution není jen slogan - je to skutečný zážitek, který by všichni měli pocítit všemi smysly.  

Víme, co vaši zákazníci potřebují a očekávají, jakou cestou a jakým způsobem je informovat o novinkách a především jak získat loajální zákazníky. 

Pojďme do toho společně! 

FACTS THAT YOUR CLIENTS WOULD LOVE TO KNOW 

FAKTA, KTERÁ BY VAŠI KLIENTI RÁDI VĚDĚLI

Section
Drop element here!
Customer image

Jak vyrábíme naše produkty 

NAŠE SUROVINY
Customer image

Příběh a hodnoty spjaté s našimi produkty

O NÁS
Customer image

Pravda o raw čokoládě

O RAW ČOKOLÁDDĚ

MY RAW JOY MARKETINGOVÁ PODPORA PRO VAŠI POTŘEBU 

V závislosti na vaší značce, ať využíváte online prodej nebo vlastníte kavárnu či jógové studio, vždy máme řadu možností a řešení, které vám pomohou zařadit Rawvolution do svého portfolia a rozšířit jej profesionálním, jednoduchým a zábavným způsobem.

PRŮVODCE ZNAČKOU  MY RAW JOY 

⚪️ PRO DIGITÁLNÍ POUŽITÍ

Průvodce značkou, Loga, Písmo, Barvy - vše co potřebujete k vytvoření sekce My Raw Joy na vašich webových stránkách.

STÁHNOUT

OBRÁZKY PRO MARKETINGOVÉ ÚČELY

⚪️ PRO DIGITÁLNÍ POUŽITÍ

Zapojte značku My Raw Joy do svého e-commerce, používejte profesionální fotky produktů a životního stylu a sdílejte je on-line napříč různými digitálními směry dle vašeho výběru (sociální sítě, informační e-maily, marketingová grafika). Jednoduše si je stáhněte z této Dropbox složky: 

STÁHNOUT

POPISY PRODUKTŮ

⚪️ PRO DIGITÁLNÍ POUŽITÍ

Připravené popisy produktů, Nutriční hodnoty, Suroviny. Vše toto najdete v souboru, který si jednoduše stáhněte, zkopírujte a vložte na své webové stránky. Vybrat si můžete ze 4 jazyků - čeština, angličtina, němčina.

STÁHNOUT

BIO CERTIFIKÁT

⚪️ PRO DIGITÁLNÍ POUŽITÍ

🌱 PRO NEDIGITÁLNÍ POUŽITÍ

Prohlédnout a stáhnout certifikáty. 

STÁHNOUT

VEGAN CERTIFIKÁT

⚪️ PRO DIGITÁLNÍ POUŽITÍ

🌱 PRO NEDIGITÁLNÍ POUŽITÍ

Prohlédnout a stáhnout certifikáty. 

STÁHNOUT

KATALOG

⚪️ PRO DIGITÁLNÍ POUŽITÍ

🌱 PRO NEDIGITÁLNÍ POUŽITÍ


Prohlédnout a stáhnout náš produktový katalog nebo letáky k tisku a přidání do zásilky.

STÁHNOUT KATALOG

 LETÁKY

⚪️ PRO DIGITÁLNÍ POUŽITÍ

🌱 PRO NEDIGITÁLNÍ POUŽITÍ


Prohlédnout a stáhnout náš produktový katalog nebo letáky k tisku a přidání do zásilky.

STÁHNOUT LETÁKY

NAKUPTE A ZÁSOBTE SE PRODUKTY "MY RAW JOY" V NAŠEM

Pokud máte jakékoliv otázky nebo potřebujete poradit - prosím kontaktujte nás na e-mailu marti@myrawjoy.com

Často kladené otázky

Které možná dostáváte od svých zákazníků 

PROČ JSOU TYTO PRODUKTY ZDRAVÉ?

 Všechny produkty My Raw Joy jsou vyrobeny z raw a BIO surovin, jsou bez rafinovaného cukru, zpracované při nízkých teplotách, bez lepku a bez konzervantů nebo plniv. Vzali jsme oblíbené sladkosti a vytvořili jsme jejich nejzdravější verzi. To znamená, že při výrobě každého produktu My Raw Joy se zaměřujeme na maximální chuť a výživovou hodnotu. Na rozdíl od ostatních sladkostí, které jsou na trhu, jsme nikdy nepoužili levné varianty surovin a odmítáme pracovat s přidanými látkami a plnidly, jako jsou např. sušené mléko či další levné náhražky.

CO ZNAMENÁ RAW?

 Výroba raw produktů znamená zpracovávat suroviny při nízkých teplotách (pod 42 °C) a vyhýbat se používání surovin, které jsou často pražené, jako jsou např. ořechy nebo kakaové boby, ale místo toho je zpracovávat v co nejsyrovějším stavu. Tradiční čokoláda může být vyrobena stejnými tradičními výrobními postupy jako běžná čokoláda.
Naše sušenky (Cookies) se také připravují při nízkých teplotách a to tak, že se místo pečení pomalu suší na vzduchu.

PROČ BYCHOM MĚLI JÍST VÍCE RAW POTRAVIN?

Zpracování nebo vaření potravin při vysokých teplotách (cokoli nad 45 °C) snižuje životně důležité živiny a enzymy obsažené v surovinách, tedy samotné složky potravy, které nás udržují zdravé, dodávají nám energii a dávají nám pocit spokojenosti. Zahrnutím většího množství raw potravin do vaší stravy zvýšíte příjem vlákniny a dodáte tělu vitamíny, minerály a enzymy potřebné ke zlepšení vašeho zdraví. Navíc konzumací potravin v jejich raw, přirozené formě se vyhnete konzumaci škodlivých konzervačních látek nebo různých nezdravých přísad.

MOHOU BÝT SACHARIDY ZDRAVÉ? PROČ JSOU KOMPLEXNÍ SACHARIDY JINÉ?

 Komplexní sacharidy se vstřebávají pomalu, a proto nezpůsobují velké výkyvy inzulínu (hormon snižující hladinu cukru v krvi). Komplexní sacharidy jsou pro vás zdravé, když je konzumujete ve správném poměru se zdravými tuky a bílkovinami. My Raw Joy vyrábí vysoce kvalitní produkty, které vám této rovnováhy pomohou dosáhnout. Příklady komplexních sacharidů jsou raw ovocné suroviny, datle a namočené raw ořechy & semínka.
Naproti tomu rafinované či jednoduché sacharidy mají velmi nízký obsah živin a vaše tělo poté nadměrně produkuje inzulín, což má za následek řadu zdravotních problémů. Mezi tyto sacharidy patří rafinovaná mouka a cukr, které se nacházejí v chlebu, cukrovinkách, těstovinách, limonádách a běžných chipsech.


JAKÁ JE DOBA SPOTŘEBY PRODUKTŮ MY RAW JOY?

10-13 měsíců, v závislosti na datu výroby daného produktu. 

JAK BY SE MĚLY PRODUKTY SKLADOVAT?

Nejlepší je uchovávat produkty při pokojové teplotě pod 21°C, na tmavém místě, mimo dosah slunečních paprsků. 

Sdílejte svou zkušenost s raw produkty se svými zákazníky

Připoj se k RAWvolution!